Svatba


Svatba

Svatební hostina je speciální událost nejen pro samotné novomanžele. Nabízím Choco Lanýže na svatební stůl ve více variantách. Vyberte si, která se pro Vaši událost hodí nejlépe a kontaktujte mě.

 

Choco Lanýž jako jmenovka

Vyberte si druh lanýže, který máte nejraději, nechte jej zabalit do vkusné krabičky, ozdobit mašlí dle vašeho výběru (a především tónu barvy, v jehož duchu se svatba ponese) a připněte jmenovku hosta. Takto bude svatební host vědět, kde je jeho místo o svatebního stolu a ještě si na balíčku nebezpečně dobrých lanýžů pochutná – v případě silné vůle až doma, pokud podlehne, tak přímo na vaší svatbě – úsměv na tváři vašeho hosta zaručen :-).

Svatební balíček 2ks

 

Choco Lanýž jako součást svatební tabule / rautu

Často si budoucí novomanželé lámou hlavu, jaký dezert nabídnout v rámci svatební tabule / rautu. Často vítězí čokoládová fontána, dorty, věnečky apod. Já vám nabízím tác plný lanýžů, který bude servírován v rámci občerstvení / švédského stolu v průběhu vaší svatby. Svatebčané tak mohou ochutnat čokoládové dobroty v netradičním podání. Takovýto tác má jednu nevýhodu – velmi brzy jej musí obsluha odnést, neboť je brzy prázdný. K lanýžům nabízím také možnost zapůjčení tácu.

tac

 

Choco Lanýž jako dárek pro hosty

Někdo má ve zvyku svým hostům po náročné veselce ještě něco zabalit na cestu. A proč nezabalit krásnou krabičku s čokoládovými lanýži se vzkazem “Děkuji”? I tak může vypadat výslužka na svatbě, která se vryje do paměti všem zúčastněným a lanýže tento zážitek jenom umocní.

Krabicka_24ks_papir_h vsechny_baleni