Oslava


oslava

Oslavy pořádáme při vyjímečných příležitostech a zveme na ně lidi, na kterých nám záleží a s kterými chceme náš vyjímečný den oslavit. Choco Lanýže se skvěle hodí jako originální sladký gastro zážitek pro pozvané na Vaši oslavu. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.

 

Choco Lanýže jako “sladký dezert”

Ke každé oslavě neodmyslitelně patří, kromě dobrého jídla a pití, také sladkosti a dezerty. Ať už se jedná o narozeninovou oslavu anebo oslavu Dne čokolády :-), sladké musí být.  Nabídněte tedy svým přátelům Choco Lanýže jako druh dezertu a uvidíte, že je nezklamete. Vždyť dort a větrník už zná každý… Dopřejte jim sladký gastro zážitek ručně vyráběných čokoládových lanýžů.

Individuálně pro vás připravím degustační “Choco Lanýže menu” dle požadavku a nabízím také možnost zapůjčení tácu. Pro více informací mně kontaktujte přímo.

tac

 

Choco Lanýže jako dárek pro oslavence

Choco Lanýže jsou také vhodným a originálním dárkem pro oslavence. Buďte originální a přineste dárek, který potěší každého. Znáte vůbec někoho, kdo nemá rád čokoládu :-)?

Choco Lanýž jako dárek si můžete nakoupit přímo v e-shopu na těchto stránkách. Buď si vyberete již připravenou kolekci zde anebo si namíchate a sestavíte kolekci vlastní i s přáním přímo tady.

Krabička 16ks Krabička 24ks

 

Pro fajnšmekry je k dispozici také luxusní balení v dřevěné krabičce. V případě zájmu mě kontaktujte osobně.

Dřevěná krabička - 36ks