Balení


Balení

Přináším přehled běžně používaných balení, ve kterých si lze Choco Lanýže zakoupit. Každé balení je specifické pro danou prodávanou kolekci na e-shopu a je uvedeno při výběru. Standardní a nejběžnější balení pro prodej přes e-shop je hnědá krabička s papírovým víkem.

V případě, že některé balení u dané kolekce nenaleznete a vám se natolik zalíbilo, že byste jej chtěli koupit, neváhejte mě kontaktovat, ráda vám toto balení připravím na míru.

Krabičky jsou pro transport navíc ještě zabaleny a svařeny fólii, aby byl obsah dokonale chráněný.

 

Krabička s papírovým víkem – 8ks, 16ks a 24 ks

Standardní balení, které používám pro balení kolekcí, které jsou na výběr v e-shopu – “Namíchej si sám”, “Už pro vás mám připraveno” a “Zabaleno z jednoho druhu”. Víko je opatřené ochrannou poduškou, která chrání před poškozením lanýžů při transportu.

Barevnost: standardně hnědá, individuálně lze připravit také zlatou barvu krabičky

Krabička 24ks s papírovým víkem

 

Krabička s transparentním plastovým víkem – 8ks, 16ks a 24ks

Luxusní a efektní balení, které lze použít pro balení zákazníkem vybraných a individuálních kolekcí. Vhodné balení při osobním odběru či při přímém závozu.

Barevnost: hnědá, individuálně lze připravit také zlatou barvu krabičky

Krabička 8ks Krabička 16ks Krabička 24ks

 

Celofánový sáček

Do celofánového sáčku zabalím lanýže dle přání zákazníka na základě individuálního přání, dále balím lanýže do celofánového sáčku na prodejních akcích – např. různé farmářské trhy apod. Do celofánového sáčku dostanete také lanýže při nákupu v prodejnách, kde moje lanýže prodávají.

Doporučuji k zabalení například 6ks – 16ks.

celofánový sáček 8ks

 

Sklenice 30ks, 40ks a 50ks

Originální balení pro Choco Lanýže do designové sklenice. Standardně balím 30ks, 40ks a 50ks, lze se dohodnout ale i na jiném počtu dle vlastních představ. Vhodné balení např. na Vánoce nebo pro obchodní partnery. Toto balení nabízím pouze v určitých kolekcích “Už pro vás mám připraveno”, jinak jej lze objednat po dohodě individuálně.

Sklenice

 

Dřevěná krabička – 36ks

Designovou dřevěnou krabičku s logem Choco Lanýže nabízím po individuální domluvě. Je vhodná například jako degustační set k vínu anebo krásný a neobyčejný dárek.

Dřevěná krabička - 36ks

 

Na přání zákazníka se lze dohodnout na různých variantách balení. Pro více informací mě kontaktujte přímo.